Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Skvrňany Interaktivní plán dopravy   23:21
0,2 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   23:22
0,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   23:23
0,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   23:24
1,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   23:25
1,6 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   23:26
2,1 Malesická Interaktivní plán dopravy   23:27
2,4 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   23:28
2,9 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   23:29
3,4 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   23:30
3,9 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   23:31
4,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   23:35
4,5 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   23:36
4,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   23:37
5,2 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   23:38
5,9 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   23:41
6,4 U Duhy Interaktivní plán dopravy   23:43
6,9 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   23:44
7,3 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   23:45
7,6 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   23:46
8 Brojova Interaktivní plán dopravy   23:47
8,6 Světovar Interaktivní plán dopravy 23:48  



Verze JŘ: 14:49_6.9.2019