Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Skvrňany Interaktivní plán dopravy   11:24
0,2 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   11:25
0,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   11:26
0,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   11:27
1,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   11:28
1,6 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   11:29
2,1 Malesická Interaktivní plán dopravy   11:30
2,4 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   11:31
2,9 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   11:32
3,4 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   11:33
3,9 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   11:35
4,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   11:37
4,5 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   11:39
4,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   11:40
5,2 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   11:41
5,9 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   11:44
6,4 U Duhy Interaktivní plán dopravy   11:46
6,9 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   11:47
7,3 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   11:48
7,6 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   11:49
8 Brojova Interaktivní plán dopravy   11:50
8,6 Světovar Interaktivní plán dopravy 11:52  



Verze JŘ: 14:35_15.8.2019