Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Světovar Interaktivní plán dopravy   23:06
0,6 Brojova Interaktivní plán dopravy   23:07
1 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   23:08
1,2 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   23:09
1,6 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   23:10
2,1 U Duhy Interaktivní plán dopravy   23:11
2,5 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   23:12
3,3 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   23:14
3,6 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   23:15
3,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   23:16
4,2 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   23:20
4,5 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   23:22
5 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   23:23
5,5 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   23:24
5,9 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   23:25
6,3 Malesická Interaktivní plán dopravy   23:26
6,7 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   23:27
7,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   23:28
7,6 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   23:29
7,8 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   23:30
8,1 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   23:31
8,6 Skvrňany Interaktivní plán dopravy 23:32  



Verze JŘ: 14:49_6.9.2019