Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Světovar Interaktivní plán dopravy   4:13
0,6 Brojova Interaktivní plán dopravy   4:14
1 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   4:15
1,2 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   4:16
1,6 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   4:17
2,1 U Duhy Interaktivní plán dopravy   4:18
2,5 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   4:19
3,3 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   4:21
3,6 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   4:22
3,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   4:23
4,2 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   4:25
4,5 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   4:27
5 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   4:28
5,5 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   4:29
5,9 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   4:30
6,3 Malesická Interaktivní plán dopravy   4:31
6,7 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   4:32
7,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   4:33
7,6 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   4:34
7,8 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   4:35
8,1 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   4:36
8,6 Skvrňany Interaktivní plán dopravy 4:37  



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019