Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Skvrňany Interaktivní plán dopravy   11:09
0,2 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   11:10
0,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   11:11
0,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   11:12
1,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   11:13
1,6 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   11:14
2,1 Malesická Interaktivní plán dopravy   11:15
2,4 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   11:16
2,9 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   11:17
3,4 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   11:18
3,9 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   11:20
4,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   11:22
4,5 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   11:24
4,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   11:25
5,2 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   11:26
5,9 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   11:29
6,4 U Duhy Interaktivní plán dopravy   11:31
6,9 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   11:32
7,3 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   11:33
7,6 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   11:34
8 Brojova Interaktivní plán dopravy   11:35
8,6 Světovar Interaktivní plán dopravy 11:37  



Verze JŘ: 14:35_15.8.2019