Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Světovar Interaktivní plán dopravy   11:44
0,6 Brojova Interaktivní plán dopravy   11:45
1 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   11:46
1,2 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   11:47
1,6 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   11:48
2,1 U Duhy Interaktivní plán dopravy   11:49
2,5 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   11:50
3,3 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   11:53
3,6 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   11:54
3,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   11:55
4,2 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   11:57
4,5 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   11:59
5 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   12:01
5,5 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   12:02
5,9 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   12:03
6,3 Malesická Interaktivní plán dopravy   12:04
6,7 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   12:05
7,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   12:06
7,6 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   12:07
7,8 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   12:08
8,1 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   12:09
8,6 Skvrňany Interaktivní plán dopravy 12:11  



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019