Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Světovar Interaktivní plán dopravy   23:36
0,6 Brojova Interaktivní plán dopravy   23:37
1 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   23:38
1,2 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   23:39
1,6 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   23:40
2,1 U Duhy Interaktivní plán dopravy   23:41
2,5 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   23:42
3,3 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   23:44
3,6 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   23:45
3,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   23:46
4,2 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   23:50
4,5 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   23:52
5 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   23:53
5,5 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   23:54
5,9 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   23:55
6,3 Malesická Interaktivní plán dopravy   23:56
6,7 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   23:57
7,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   23:58
7,6 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   23:59
7,8 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   0:00
8,1 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   0:01
8,6 Skvrňany Interaktivní plán dopravy 0:02  



Verze JŘ: 14:49_6.9.2019