Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Skvrňany Interaktivní plán dopravy   0:04
0,2 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   0:05
0,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   0:06
0,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   0:07
1,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   0:08
1,6 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   0:09
2,1 Malesická Interaktivní plán dopravy   0:10
2,4 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   0:11
2,9 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   0:12
3,4 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   0:13
3,9 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   0:14
4,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   0:16
4,5 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   0:17
4,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   0:18
5,2 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   0:19
5,9 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   0:22
6,4 U Duhy Interaktivní plán dopravy   0:24
6,9 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   0:25
7,3 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   0:26
7,6 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   0:27
8 Brojova Interaktivní plán dopravy   0:28
8,6 Světovar Interaktivní plán dopravy 0:29  



Verze JŘ: 14:49_6.9.2019