Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Světovar Interaktivní plán dopravy   11:21
0,6 Brojova Interaktivní plán dopravy   11:22
1 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   11:23
1,2 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   11:24
1,6 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   11:25
2,1 U Duhy Interaktivní plán dopravy   11:26
2,5 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   11:27
3,3 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   11:30
3,6 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   11:31
3,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   11:32
4,2 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   11:34
4,5 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   11:36
5 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   11:38
5,5 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   11:39
5,9 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   11:40
6,3 Malesická Interaktivní plán dopravy   11:41
6,7 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   11:42
7,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   11:43
7,6 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   11:44
7,8 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   11:45
8,1 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   11:46
8,6 Skvrňany Interaktivní plán dopravy 11:48  



Verze JŘ: 14:35_15.8.2019