Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Světovar Interaktivní plán dopravy   4:23
0,6 Brojova Interaktivní plán dopravy   4:24
1 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   4:25
1,2 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   4:26
1,6 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   4:27
2,1 U Duhy Interaktivní plán dopravy   4:28
2,5 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   4:29
3,3 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   4:31
3,6 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   4:32
3,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   4:33
4,2 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   4:35
4,5 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   4:37
5 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   4:38
5,5 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   4:39
5,9 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   4:40
6,3 Malesická Interaktivní plán dopravy   4:41
6,7 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   4:42
7,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   4:43
7,6 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   4:44
7,8 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   4:45
8,1 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   4:46
8,6 Skvrňany Interaktivní plán dopravy 4:47  



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019