Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Skvrňany Interaktivní plán dopravy   11:17
0,2 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   11:18
0,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   11:19
0,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   11:20
1,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   11:21
1,6 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   11:22
2,1 Malesická Interaktivní plán dopravy   11:23
2,4 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   11:24
2,9 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   11:25
3,4 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   11:26
3,9 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   11:28
4,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   11:30
4,5 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   11:32
4,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   11:33
5,2 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   11:34
5,9 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   11:37
6,4 U Duhy Interaktivní plán dopravy   11:39
6,9 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   11:40
7,3 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   11:41
7,6 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   11:42
8 Brojova Interaktivní plán dopravy   11:43
8,6 Světovar Interaktivní plán dopravy 11:45  



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019