Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Světovar Interaktivní plán dopravy   11:51
0,6 Brojova Interaktivní plán dopravy   11:52
1 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   11:53
1,2 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   11:54
1,6 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   11:55
2,1 U Duhy Interaktivní plán dopravy   11:56
2,5 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   11:57
3,3 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   12:00
3,6 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   12:01
3,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   12:02
4,2 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   12:04
4,5 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   12:06
5 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   12:08
5,5 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   12:09
5,9 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   12:10
6,3 Malesická Interaktivní plán dopravy   12:11
6,7 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   12:12
7,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   12:13
7,6 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   12:14
7,8 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   12:15
8,1 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   12:16
8,6 Skvrňany Interaktivní plán dopravy 12:18  



Verze JŘ: 14:35_15.8.2019