Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Světovar Interaktivní plán dopravy   11:36
0,6 Brojova Interaktivní plán dopravy   11:37
1 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   11:38
1,2 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   11:39
1,6 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   11:40
2,1 U Duhy Interaktivní plán dopravy   11:41
2,5 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   11:42
3,3 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   11:45
3,6 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   11:46
3,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   11:47
4,2 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   11:49
4,5 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   11:51
5 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   11:53
5,5 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   11:54
5,9 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   11:55
6,3 Malesická Interaktivní plán dopravy   11:56
6,7 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   11:57
7,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   11:58
7,6 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   11:59
7,8 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   12:00
8,1 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   12:01
8,6 Skvrňany Interaktivní plán dopravy 12:03  



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019