Detail spoje » Tram 4 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Slovany Interaktivní plán dopravy   4:26
0,4 Vřesová Interaktivní plán dopravy   4:27
0,7 Olšová Interaktivní plán dopravy   4:28
1,1 Liliová Interaktivní plán dopravy   4:29
1,5 Jedlová Interaktivní plán dopravy   4:30
1,8 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   4:31
2,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   4:33
2,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   4:34
3,2 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   4:35
3,5 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   4:37
4,7 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   4:40
5,3 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   4:42
5,6 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   4:43
6,1 U Družby Interaktivní plán dopravy   4:44
6,5 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   4:45
6,9 Severka Interaktivní plán dopravy   4:46
7,3 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   4:47
8 Košutka Interaktivní plán dopravy 4:48  



Verze JŘ: 14:35_15.8.2019