Detail spoje » Tram 4 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Slovany Interaktivní plán dopravy   4:11
0,4 Vřesová Interaktivní plán dopravy   4:12
0,7 Olšová Interaktivní plán dopravy   4:13
1,1 Liliová Interaktivní plán dopravy   4:14
1,5 Jedlová Interaktivní plán dopravy   4:15
1,8 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   4:16
2,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   4:18
2,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   4:19
3,2 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   4:20
3,5 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   4:22
4,7 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   4:25
5,3 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   4:27
5,6 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   4:28
6,1 U Družby Interaktivní plán dopravy   4:29
6,5 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   4:30
6,9 Severka Interaktivní plán dopravy   4:31
7,3 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   4:32
8 Košutka Interaktivní plán dopravy 4:33  



Verze JŘ: 14:35_15.8.2019