Detail spoje » Tram 4 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Slovany Interaktivní plán dopravy   4:17
0,4 Vřesová Interaktivní plán dopravy   4:18
0,7 Olšová Interaktivní plán dopravy   4:19
1,1 Liliová Interaktivní plán dopravy   4:20
1,5 Jedlová Interaktivní plán dopravy   4:21
1,8 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   4:22
2,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   4:24
2,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   4:25
3,2 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   4:26
3,5 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   4:28
4,7 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   4:31
5,3 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   4:33
5,6 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   4:34
6,1 U Družby Interaktivní plán dopravy   4:35
6,5 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   4:36
6,9 Severka Interaktivní plán dopravy   4:37
7,3 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   4:38
8 Košutka Interaktivní plán dopravy 4:39  



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019