Detail spoje » Tram 4 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Slovany Interaktivní plán dopravy   4:30
0,4 Vřesová Interaktivní plán dopravy   4:31
0,7 Olšová Interaktivní plán dopravy   4:32
1,1 Liliová Interaktivní plán dopravy   4:33
1,5 Jedlová Interaktivní plán dopravy   4:34
1,8 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   4:35
2,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   4:37
2,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   4:38
3,2 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   4:39
3,5 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   4:41
4,7 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   4:44
5,3 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   4:46
5,6 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   4:47
6,1 U Družby Interaktivní plán dopravy   4:48
6,5 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   4:49
6,9 Severka Interaktivní plán dopravy   4:50
7,3 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   4:51
8 Košutka Interaktivní plán dopravy 4:52  



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019