Detail spoje » Tram 3 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Slovany Interaktivní plán dopravy   4:13
0,4 Vřesová Interaktivní plán dopravy   4:14
0,7 Olšová Interaktivní plán dopravy   4:15
1,1 Liliová Interaktivní plán dopravy   4:16
1,5 Jedlová Interaktivní plán dopravy   4:17
1,8 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   4:18
2,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   4:20
2,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   4:21
3,2 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   4:22
3,5 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   4:24
3,9 U Synagogy Interaktivní plán dopravy   4:26
4,3 U Práce Interaktivní plán dopravy   4:28
4,6 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   4:29
5 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   4:30
5,3 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   4:31
5,7 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   4:32
6,2 Dvořákova Interaktivní plán dopravy 4:34  



Verze JŘ: 14:35_15.8.2019