Detail spoje » Tram 3 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Slovany Interaktivní plán dopravy   4:29
0,4 Vřesová Interaktivní plán dopravy   4:30
0,7 Olšová Interaktivní plán dopravy   4:31
1,1 Liliová Interaktivní plán dopravy   4:32
1,5 Jedlová Interaktivní plán dopravy   4:33
1,8 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   4:34
2,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   4:36
2,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   4:37
3,2 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   4:38
3,5 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   4:40
3,9 U Synagogy Interaktivní plán dopravy   4:42
4,3 U Práce Interaktivní plán dopravy   4:44
4,6 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   4:45
5 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   4:46
5,3 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   4:47
5,7 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   4:48
6,2 Dvořákova Interaktivní plán dopravy 4:50  



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019