Detail spoje » Tram 3 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Slovany Interaktivní plán dopravy   4:24
0,4 Vřesová Interaktivní plán dopravy   4:25
0,7 Olšová Interaktivní plán dopravy   4:26
1,1 Liliová Interaktivní plán dopravy   4:27
1,5 Jedlová Interaktivní plán dopravy   4:28
1,8 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   4:29
2,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   4:31
2,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   4:32
3,2 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   4:33
3,5 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   4:35
3,9 U Synagogy Interaktivní plán dopravy   4:37
4,3 U Práce Interaktivní plán dopravy   4:39
4,6 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   4:40
5 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   4:41
5,3 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   4:42
5,7 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   4:43
6,2 Dvořákova Interaktivní plán dopravy 4:45  



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019