Detail spoje » Bus 34 S
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Pařížská Interaktivní plán dopravy   5:14
0,6 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   5:16
1,4 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   5:18
2,3 Rondel Interaktivní plán dopravy   5:20
3,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   5:22
4,5 Nemocnice Lochotín Interaktivní plán dopravy   5:25
5,1 U Gery Interaktivní plán dopravy   5:27
7 Okounová Interaktivní plán dopravy   5:30
7,4 Bolevec Interaktivní plán dopravy   5:31
10,6 Orlík Interaktivní plán dopravy 5:36  
INFO: jede jen do zastávky quot;Orlíkquot;



Verze JŘ: 14:35_15.8.2019