Detail spoje » Bus 29 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   8:18
0,3 Obchodní Interaktivní plán dopravy   8:19
0,9 Obchodní rondel Interaktivní plán dopravy   8:20
1,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   8:21
2,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   8:22
2,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   8:23
4,2 Čermákova Interaktivní plán dopravy   8:26
4,9 Poliklinika Bory Interaktivní plán dopravy   8:28
6 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   8:31
6,9 Vodárna Interaktivní plán dopravy   8:32
7,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   8:35
7,8 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   8:36
8,4 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   8:37
9 Částkova Interaktivní plán dopravy   8:39
9,6 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   8:41
10,2 U Astry Interaktivní plán dopravy   8:43
10,8 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   8:44
11,2 Opavská Interaktivní plán dopravy   8:46
11,7 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   8:47
12,1 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   8:48
12,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy 8:50  



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019