Detail spoje » Bus 29 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   7:32
0,3 Obchodní Interaktivní plán dopravy   7:33
0,9 Obchodní rondel Interaktivní plán dopravy   7:34
1,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   7:35
2,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   7:36
2,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   7:37
4,2 Čermákova Interaktivní plán dopravy   7:40
4,9 Poliklinika Bory Interaktivní plán dopravy   7:42
6 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   7:45
6,9 Vodárna Interaktivní plán dopravy   7:46
7,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   7:49
7,8 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   7:50
8,4 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   7:51
9 Částkova Interaktivní plán dopravy   7:53
9,6 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   7:55
10,2 U Astry Interaktivní plán dopravy   7:57
10,8 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   7:58
11,2 Opavská Interaktivní plán dopravy   8:00
11,7 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   8:01
12,1 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   8:02
12,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy 8:04  



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019