Detail spoje » Bus 29 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Doubravka Interaktivní plán dopravy   8:19
0,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   8:20
0,9 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   8:21
1,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   8:22
1,7 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   8:24
2,3 U Astry Interaktivní plán dopravy   8:26
2,9 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   8:27
3,5 Částkova Interaktivní plán dopravy   8:29
4,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   8:31
4,8 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   8:32
5,1 Slovany Interaktivní plán dopravy   8:34
5,6 Vodárna Interaktivní plán dopravy   8:36
6,5 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   8:38
7,7 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   8:41
8,3 Čermákova Interaktivní plán dopravy   8:42
9,1 Goldscheiderova Interaktivní plán dopravy   8:43
9,6 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   8:45
10,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   8:46
10,9 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   8:47
11,9 Obchodní rondel Interaktivní plán dopravy   8:49
12,4 Obchodní Interaktivní plán dopravy   8:50
13,3 Borská pole Interaktivní plán dopravy 8:51  



Verze JŘ: 14:35_15.8.2019