Detail spoje » Bus 29 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Doubravka Interaktivní plán dopravy   10:16
0,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   10:17
0,9 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   10:18
1,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   10:19
1,7 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   10:21
2,3 U Astry Interaktivní plán dopravy   10:23
2,9 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   10:24
3,5 Částkova Interaktivní plán dopravy   10:26
4,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   10:28
4,8 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   10:29
5,1 Slovany Interaktivní plán dopravy   10:31
5,6 Vodárna Interaktivní plán dopravy   10:33
6,5 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   10:35
7,7 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   10:38
8,3 Čermákova Interaktivní plán dopravy   10:39
9,1 Goldscheiderova Interaktivní plán dopravy   10:40
9,6 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   10:42
10,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   10:43
10,9 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   10:44
11,9 Obchodní rondel Interaktivní plán dopravy   10:46
12,4 Obchodní Interaktivní plán dopravy   10:47
13,3 Borská pole Interaktivní plán dopravy 10:48  



Verze JŘ: 14:35_15.8.2019