Detail spoje » Bus 29 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   11:18
0,3 Obchodní Interaktivní plán dopravy   11:19
0,9 Obchodní rondel Interaktivní plán dopravy   11:20
1,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   11:21
2,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   11:22
2,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   11:23
4,2 Čermákova Interaktivní plán dopravy   11:26
4,9 Poliklinika Bory Interaktivní plán dopravy   11:28
6 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   11:31
6,9 Vodárna Interaktivní plán dopravy   11:32
7,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   11:35
7,8 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   11:36
8,4 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   11:37
9 Částkova Interaktivní plán dopravy   11:39
9,6 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   11:41
10,2 U Astry Interaktivní plán dopravy   11:43
10,8 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   11:44
11,2 Opavská Interaktivní plán dopravy   11:46
11,7 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   11:47
12,1 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   11:48
12,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy 11:50  



Verze JŘ: 14:35_15.8.2019