Detail spoje » Bus 29
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Doubravka Interaktivní plán dopravy   7:46
0,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   7:47
0,9 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   7:48
1,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   7:49
1,7 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   7:51
2,3 U Astry Interaktivní plán dopravy   7:53
2,9 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   7:54
3,5 Částkova Interaktivní plán dopravy   7:56
4,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   7:58
4,8 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   7:59
5,1 Slovany Interaktivní plán dopravy   8:01
5,6 Vodárna Interaktivní plán dopravy   8:03
6,5 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   8:05
7,7 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   8:08
8,3 Čermákova Interaktivní plán dopravy   8:09
9,1 Goldscheiderova Interaktivní plán dopravy   8:10
9,6 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   8:12
10,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   8:13
10,9 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   8:14
11,9 Obchodní rondel Interaktivní plán dopravy   8:16
12,4 Obchodní Interaktivní plán dopravy   8:17
13,3 Borská pole Interaktivní plán dopravy 8:18  



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019