Detail spoje » Bus N1
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bolevec Interaktivní plán dopravy   4:09
0,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   4:10
1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   4:11
1,5 Majakovského Interaktivní plán dopravy   4:12
2,1 U Gery Interaktivní plán dopravy   4:13
2,3 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   4:14
2,8 U Družby Interaktivní plán dopravy   4:15
3,6 Lochotínský pavilón Interaktivní plán dopravy   4:16
4,9 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   4:18
5,3 Brněnská Interaktivní plán dopravy   4:19
6,2 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   4:21
7,4 Rondel Interaktivní plán dopravy   4:23
8,3 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   4:26
8,9 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   4:30
9,2 U Práce Interaktivní plán dopravy   4:31
9,6 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   4:33
10 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   4:34
10,4 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   4:35
10,9 Nemocnice Bory Interaktivní plán dopravy   4:36
11,3 Adelova Interaktivní plán dopravy   4:37
11,7 U Teplárny Interaktivní plán dopravy   4:38
12,1 U Luny Interaktivní plán dopravy   4:39
13,1 Bory Interaktivní plán dopravy   4:41
13,5 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   4:41
16,1 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   4:45
16,9 U Letiště Interaktivní plán dopravy   4:46
17,4 Vltava Interaktivní plán dopravy   4:47
17,9 Panasonic Interaktivní plán dopravy 4:48  



Verze JŘ: 14:35_15.8.2019