Detail spoje » Bus 26 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Lhota Interaktivní plán dopravy   8:15
0,6 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   8:16
2,1 Lašitov Interaktivní plán dopravy   8:18
3,5 Valcha Interaktivní plán dopravy   8:21
4,1 Severní Interaktivní plán dopravy   8:22
4,7 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   8:23
5,3 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   8:24
6,1 Chaty Interaktivní plán dopravy   8:25
7,4 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   8:27
9,3 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   8:30
9,8 Bory Interaktivní plán dopravy 8:32  



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019