Detail spoje » Bus 26 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Lhota Interaktivní plán dopravy   7:40
0,6 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   7:41
2,1 Lašitov Interaktivní plán dopravy   7:43
3,5 Valcha Interaktivní plán dopravy   7:46
4,1 Severní Interaktivní plán dopravy   7:47
4,7 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   7:48
5,3 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   7:49
6,1 Chaty Interaktivní plán dopravy   7:50
7,4 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   7:52
9,3 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   7:55
9,8 Bory Interaktivní plán dopravy 7:57  



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019