Detail spoje » Bus 26 NP L
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   8:35
0,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   8:35
3,8 Chaty Interaktivní plán dopravy   8:40
4,6 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   8:41
5,2 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   8:43
5,8 Severní Interaktivní plán dopravy   8:44
6,4 Valcha Interaktivní plán dopravy   8:45
9,3 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   8:50
9,9 Lhota Interaktivní plán dopravy 8:52  
INFO: jede jen do zastávky quot;Lhotaquot;



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019