Detail spoje » Bus 26 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Lhota Interaktivní plán dopravy   9:00
0,6 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   9:01
2,1 Lašitov Interaktivní plán dopravy   9:03
3,5 Valcha Interaktivní plán dopravy   9:06
4,1 Severní Interaktivní plán dopravy   9:07
4,7 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   9:08
5,3 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   9:09
6,1 Chaty Interaktivní plán dopravy   9:10
7,4 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   9:12
9,3 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   9:15
9,8 Bory Interaktivní plán dopravy 9:17  



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019