Detail spoje » Bus 26 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Nová Ves Interaktivní plán dopravy   9:57 V
0,5 Nová Ves, u lesa Interaktivní plán dopravy   9:57 V
2,3 Lhota Interaktivní plán dopravy   10:00
2,9 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   10:01
4,4 Lašitov Interaktivní plán dopravy   10:03
5,8 Valcha Interaktivní plán dopravy   10:06
6,4 Severní Interaktivní plán dopravy   10:07
7 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   10:08
7,6 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   10:09
8,4 Chaty Interaktivní plán dopravy   10:10
9,7 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   10:12
11,6 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   10:15
12,1 Bory Interaktivní plán dopravy 10:17  



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019