Detail spoje » Bus 26 NP L
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   11:35
0,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   11:35
3,8 Chaty Interaktivní plán dopravy   11:40
4,6 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   11:41
5,2 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   11:43
5,8 Severní Interaktivní plán dopravy   11:44
6,4 Valcha Interaktivní plán dopravy   11:45
9,3 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   11:50
9,9 Lhota Interaktivní plán dopravy 11:52  
INFO: jede jen do zastávky quot;Lhotaquot;



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019