Detail spoje » Bus 26 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   13:15
0,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   13:15
3,8 Chaty Interaktivní plán dopravy   13:20
4,6 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   13:21
5,2 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   13:23
5,8 Severní Interaktivní plán dopravy   13:24
6,4 Valcha Interaktivní plán dopravy   13:25
9,3 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   13:30
9,9 Lhota Interaktivní plán dopravy   13:32
11,7 Nová Ves, u lesa Interaktivní plán dopravy   13:34 V
12,2 Nová Ves Interaktivní plán dopravy 13:35   V



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019