Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   14:50
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   14:51
1,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   14:52
1,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   14:53
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   14:55
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   14:56
5,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   14:59
5,9 Bory Interaktivní plán dopravy   15:01
6,8 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   15:02
7,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   15:03
8,4 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   15:05
9,1 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   15:06
10 Vodárna Interaktivní plán dopravy   15:08
10,6 Slovany Interaktivní plán dopravy   15:10
10,9 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   15:11
11,5 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   15:12
12,1 Částkova Interaktivní plán dopravy   15:14
12,7 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   15:15
13,3 U Astry Interaktivní plán dopravy   15:17
13,9 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   15:18
14,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   15:20
14,8 Těšínská Interaktivní plán dopravy   15:21
15,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   15:22
15,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   15:23
15,9 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   15:23
16,3 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   15:24
17,1 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   15:25
17,7 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   15:26
18,5 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   15:27
19,4 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   15:29
20 Okounová Interaktivní plán dopravy   15:31
20,4 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   15:32
21,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   15:34
21,5 Severka Interaktivní plán dopravy   15:35
22,1 Žlutická Interaktivní plán dopravy   15:37
23,1 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   15:40
24 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 15:43  



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019