Detail spoje » Bus 30 NP S
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   7:54
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   7:55
1,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   7:56
1,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   7:57
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   7:59
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   8:00
5,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   8:03
5,9 Bory Interaktivní plán dopravy   8:05
6,8 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   8:06
7,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   8:07
8,4 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   8:09
9,1 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   8:10
10 Vodárna Interaktivní plán dopravy   8:12
10,6 Slovany Interaktivní plán dopravy   8:14
10,9 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   8:15
11,5 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   8:16
12,1 Částkova Interaktivní plán dopravy   8:18
12,7 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   8:19
13,3 U Astry Interaktivní plán dopravy   8:21
13,9 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   8:22
14,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   8:24
14,8 Těšínská Interaktivní plán dopravy   8:25
15,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   8:26
15,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   8:27
15,9 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   8:27
16,3 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   8:28
17,1 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   8:29
17,7 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   8:30
18,5 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   8:31
19,4 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   8:33
20 Okounová Interaktivní plán dopravy   8:35
20,4 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   8:36
21,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   8:37
21,5 Severka Interaktivní plán dopravy 8:38  
INFO: jede jen do zastávky quot;Severkaquot;



Verze JŘ: 14:35_15.8.2019