Detail spoje » Bus 30 NP S
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   7:34
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   7:35
1,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   7:36
1,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   7:37
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   7:39
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   7:40
5,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   7:43
5,9 Bory Interaktivní plán dopravy   7:45
6,8 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   7:46
7,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   7:47
8,4 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   7:49
9,1 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   7:50
10 Vodárna Interaktivní plán dopravy   7:52
10,6 Slovany Interaktivní plán dopravy   7:54
10,9 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   7:55
11,5 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   7:56
12,1 Částkova Interaktivní plán dopravy   7:58
12,7 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   7:59
13,3 U Astry Interaktivní plán dopravy   8:01
13,9 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   8:02
14,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   8:04
14,8 Těšínská Interaktivní plán dopravy   8:05
15,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   8:06
15,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   8:07
15,9 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   8:07
16,3 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   8:08
17,1 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   8:09
17,7 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   8:10
18,5 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   8:11
19,4 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   8:13
20 Okounová Interaktivní plán dopravy   8:15
20,4 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   8:16
21,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   8:17
21,5 Severka Interaktivní plán dopravy 8:18  
INFO: jede jen do zastávky quot;Severkaquot;



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019