Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   16:20
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   16:21
1,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   16:22
1,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   16:23
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   16:25
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   16:26
5,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   16:29
5,9 Bory Interaktivní plán dopravy   16:31
6,8 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   16:32
7,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   16:33
8,4 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   16:35
9,1 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   16:36
10 Vodárna Interaktivní plán dopravy   16:38
10,6 Slovany Interaktivní plán dopravy   16:40
10,9 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   16:41
11,5 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   16:42
12,1 Částkova Interaktivní plán dopravy   16:44
12,7 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   16:45
13,3 U Astry Interaktivní plán dopravy   16:47
13,9 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   16:48
14,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   16:50
14,8 Těšínská Interaktivní plán dopravy   16:51
15,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   16:52
15,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   16:53
15,9 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   16:53
16,3 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   16:54
17,1 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   16:55
17,7 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   16:56
18,5 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   16:57
19,4 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   16:59
20 Okounová Interaktivní plán dopravy   17:01
20,4 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   17:02
21,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   17:04
21,5 Severka Interaktivní plán dopravy   17:05
22,1 Žlutická Interaktivní plán dopravy   17:07
23,1 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   17:10
24 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 17:13  



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019