Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   14:30
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   14:31
1,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   14:32
1,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   14:33
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   14:35
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   14:36
5,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   14:39
5,9 Bory Interaktivní plán dopravy   14:41
6,8 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   14:42
7,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   14:43
8,4 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   14:45
9,1 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   14:46
10 Vodárna Interaktivní plán dopravy   14:48
10,6 Slovany Interaktivní plán dopravy   14:50
10,9 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   14:51
11,5 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   14:52
12,1 Částkova Interaktivní plán dopravy   14:54
12,7 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   14:55
13,3 U Astry Interaktivní plán dopravy   14:57
13,9 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   14:58
14,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   15:00
14,8 Těšínská Interaktivní plán dopravy   15:01
15,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   15:02
15,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   15:03
15,9 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   15:03
16,3 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   15:04
17,1 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   15:05
17,7 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   15:06
18,5 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   15:07
19,4 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   15:09
20 Okounová Interaktivní plán dopravy   15:11
20,4 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   15:12
21,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   15:14
21,5 Severka Interaktivní plán dopravy   15:15
22,1 Žlutická Interaktivní plán dopravy   15:17
23,1 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   15:20
24 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 15:23  



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019