Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   14:20
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   14:21
1,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   14:22
1,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   14:23
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   14:25
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   14:26
5,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   14:29
5,9 Bory Interaktivní plán dopravy   14:31
6,8 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   14:32
7,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   14:33
8,4 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   14:35
9,1 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   14:36
10 Vodárna Interaktivní plán dopravy   14:38
10,6 Slovany Interaktivní plán dopravy   14:40
10,9 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   14:41
11,5 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   14:42
12,1 Částkova Interaktivní plán dopravy   14:44
12,7 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   14:45
13,3 U Astry Interaktivní plán dopravy   14:47
13,9 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   14:48
14,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   14:50
14,8 Těšínská Interaktivní plán dopravy   14:51
15,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   14:52
15,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   14:53
15,9 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   14:53
16,3 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   14:54
17,1 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   14:55
17,7 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   14:56
18,5 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   14:57
19,4 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   14:59
20 Okounová Interaktivní plán dopravy   15:01
20,4 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   15:02
21,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   15:04
21,5 Severka Interaktivní plán dopravy   15:05
22,1 Žlutická Interaktivní plán dopravy   15:07
23,1 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   15:10
24 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 15:13  



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019