Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   16:41
0,9 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   16:42
1,6 Šimerova Interaktivní plán dopravy   16:43
2,5 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   16:45
3,2 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   16:46
4,1 Vodárna Interaktivní plán dopravy   16:48
4,7 Slovany Interaktivní plán dopravy   16:50
5 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   16:51
5,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   16:52
6,2 Částkova Interaktivní plán dopravy   16:54
6,8 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   16:55
7,4 U Astry Interaktivní plán dopravy   16:57
8 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   16:58
8,4 Opavská Interaktivní plán dopravy   17:00
8,9 Těšínská Interaktivní plán dopravy   17:01
9,3 Teplárna Interaktivní plán dopravy   17:02
9,8 Jatky Interaktivní plán dopravy   17:03
10 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   17:03
10,4 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   17:04
11,2 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   17:05
11,8 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   17:06
12,6 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   17:07
13,5 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   17:09
14,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   17:11
14,5 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   17:12
15,2 Komenského Interaktivní plán dopravy   17:14
15,6 Severka Interaktivní plán dopravy   17:15
16,2 Žlutická Interaktivní plán dopravy   17:17
17,2 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   17:20
18,1 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 17:23  



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019