Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   8:05
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   8:06
1,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   8:07
1,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   8:08
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   8:10
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   8:11
5,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   8:14
5,9 Bory Interaktivní plán dopravy   8:16
6,8 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   8:17
7,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   8:18
8,4 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   8:20
9,1 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   8:21
10 Vodárna Interaktivní plán dopravy   8:23
10,6 Slovany Interaktivní plán dopravy   8:25
10,9 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   8:26
11,5 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   8:27
12,1 Částkova Interaktivní plán dopravy   8:29
12,7 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   8:30
13,3 U Astry Interaktivní plán dopravy   8:32
13,9 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   8:33
14,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   8:35
14,8 Těšínská Interaktivní plán dopravy   8:36
15,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   8:37
15,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   8:38
15,9 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   8:38
16,3 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   8:39
17,1 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   8:40
17,7 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   8:41
18,5 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   8:42
19,4 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   8:44
20 Okounová Interaktivní plán dopravy   8:46
20,4 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   8:47
21,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   8:49
21,5 Severka Interaktivní plán dopravy   8:50
22,1 Žlutická Interaktivní plán dopravy   8:52
23,1 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   8:55
24 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 8:58  



Verze JŘ: 11:17_19.8.2019