Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   7:44
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   7:45
1,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   7:46
1,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   7:47
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   7:49
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   7:50
5,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   7:53
5,9 Bory Interaktivní plán dopravy   7:55
6,8 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   7:56
7,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   7:57
8,4 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   7:59
9,1 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   8:00
10 Vodárna Interaktivní plán dopravy   8:02
10,6 Slovany Interaktivní plán dopravy   8:04
10,9 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   8:05
11,5 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   8:06
12,1 Částkova Interaktivní plán dopravy   8:08
12,7 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   8:09
13,3 U Astry Interaktivní plán dopravy   8:11
13,9 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   8:12
14,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   8:14
14,8 Těšínská Interaktivní plán dopravy   8:15
15,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   8:16
15,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   8:17
15,9 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   8:17
16,3 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   8:18
17,1 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   8:19
17,7 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   8:20
18,5 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   8:21
19,4 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   8:23
20 Okounová Interaktivní plán dopravy   8:25
20,4 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   8:26
21,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   8:27
21,5 Severka Interaktivní plán dopravy   8:28
22,1 Žlutická Interaktivní plán dopravy   8:30
23,1 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   8:33
24 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 8:36  



Verze JŘ: 14:35_15.8.2019