Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   15:30
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   15:31
1,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   15:32
1,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   15:33
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   15:35
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   15:36
5,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   15:39
5,9 Bory Interaktivní plán dopravy   15:41
6,8 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   15:42
7,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   15:43
8,4 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   15:45
9,1 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   15:46
10 Vodárna Interaktivní plán dopravy   15:48
10,6 Slovany Interaktivní plán dopravy   15:50
10,9 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   15:51
11,5 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   15:52
12,1 Částkova Interaktivní plán dopravy   15:54
12,7 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   15:55
13,3 U Astry Interaktivní plán dopravy   15:57
13,9 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   15:58
14,3 Opavská Interaktivní plán dopravy   16:00
14,8 Těšínská Interaktivní plán dopravy   16:01
15,2 Teplárna Interaktivní plán dopravy   16:02
15,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   16:03
15,9 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   16:03
16,3 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   16:04
17,1 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   16:05
17,7 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   16:06
18,5 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   16:07
19,4 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   16:09
20 Okounová Interaktivní plán dopravy   16:11
20,4 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   16:12
21,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   16:14
21,5 Severka Interaktivní plán dopravy   16:15
22,1 Žlutická Interaktivní plán dopravy   16:17
23,1 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   16:20
24 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 16:23  



Verze JŘ: 14:35_15.8.2019