Detail spoje » Bus 24 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   13:11
0,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   13:11
3 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   13:16
3,8 U Letiště Interaktivní plán dopravy   13:18
4,3 Vltava Interaktivní plán dopravy   13:19
4,8 Panasonic Interaktivní plán dopravy   13:20
5,6 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   13:21
6 Folmavská rondel Interaktivní plán dopravy   13:22
6,3 Nad Zátiším Interaktivní plán dopravy   13:23
8,1 Waltrova Interaktivní plán dopravy   13:25
8,7 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   13:26
9,1 Lábkova Interaktivní plán dopravy   13:27
9,5 Zadní Skvrňany Interaktivní plán dopravy 13:29  



Verze JŘ: 14:49_6.9.2019