Detail spoje » Bus 24 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Zadní Skvrňany Interaktivní plán dopravy   13:38
0,5 Lábkova Interaktivní plán dopravy   13:38
0,7 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   13:39
1,2 Waltrova Interaktivní plán dopravy   13:40
3 Nad Zátiším Interaktivní plán dopravy   13:42
3,5 Folmavská rondel Interaktivní plán dopravy   13:44
3,9 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   13:45
4,5 Panasonic Interaktivní plán dopravy   13:46
5,2 Vltava Interaktivní plán dopravy   13:47
5,7 U Letiště Interaktivní plán dopravy   13:49
6,3 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   13:51
6,6 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   13:52
8,5 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   13:55
9 Bory Interaktivní plán dopravy 13:56  



Verze JŘ: 9:06_20.9.2019