Detail spoje » Bus 24 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   15:11
0,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   15:11
3 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   15:16
3,8 U Letiště Interaktivní plán dopravy   15:18
4,3 Vltava Interaktivní plán dopravy   15:19
4,8 Panasonic Interaktivní plán dopravy   15:20
5,6 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   15:21
6 Folmavská rondel Interaktivní plán dopravy   15:22
6,3 Nad Zátiším Interaktivní plán dopravy   15:23
8,1 Waltrova Interaktivní plán dopravy   15:25
8,7 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   15:26
9,1 Lábkova Interaktivní plán dopravy   15:27
9,5 Zadní Skvrňany Interaktivní plán dopravy 15:29  



Verze JŘ: 14:49_6.9.2019