Detail spoje » Bus 24 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   17:06
0,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   17:06
3 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   17:11
3,8 U Letiště Interaktivní plán dopravy   17:13
4,3 Vltava Interaktivní plán dopravy   17:14
4,8 Panasonic Interaktivní plán dopravy   17:15
5,6 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   17:16
6 Folmavská rondel Interaktivní plán dopravy   17:17
6,3 Nad Zátiším Interaktivní plán dopravy   17:18
8,1 Waltrova Interaktivní plán dopravy   17:20
8,7 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   17:21
9,1 Lábkova Interaktivní plán dopravy   17:22
9,5 Zadní Skvrňany Interaktivní plán dopravy 17:24