Detail spoje » Bus 24 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   16:06
0,4 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   16:06
3 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   16:11
3,8 U Letiště Interaktivní plán dopravy   16:13
4,3 Vltava Interaktivní plán dopravy   16:14
4,8 Panasonic Interaktivní plán dopravy   16:15
5,6 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   16:16
6 Folmavská rondel Interaktivní plán dopravy   16:17
6,3 Nad Zátiším Interaktivní plán dopravy   16:18
8,1 Waltrova Interaktivní plán dopravy   16:20
8,7 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   16:21
9,1 Lábkova Interaktivní plán dopravy   16:22
9,5 Zadní Skvrňany Interaktivní plán dopravy 16:24